متن کامل خبر


 
بازدید مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه از خوابگاه کوثر

خلاصه خبر: شامگاه روز یکشنبه مورخ 13/12/96حجت الاسلام والمسلمین دکتر فلاح‌رفیع مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه از خوابگاه کوثر بازدید نموده و به گفتگو با دانشجویان این خوابگاه پرداختند.

شامگاه روز یکشنبه مورخ 13/12/96حجت الاسلام والمسلمین دکتر فلاح‌رفیع مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه از خوابگاه کوثر بازدید نموده و به گفتگو با دانشجویان این خوابگاه پرداختند.

در این دیدار که با حضور امام جماعت و نماینده نهاد در خوابگاه‌ها همراه بود دانشجویان حاضر در نمازخانه خوابگاه در فضایی صمیمانه ضمن قدردانی از امکانات رفاهی و فرهنگی فراهم آمده به مشکلات خوابگاه نیز اشاره کرده و خواستار رفع این مشکلات شدند. مسائل سنوات و هزینه ها، جریمه ها، وضعیت نامناسب بعضی اتاق ها، رفتار نامناسب بعضی از اساتید و کمرنگ بودن فعالیت های فرهنگی در محیط خوابگاه از جمله مشکلات مطرح شده از طرف دانشجویان بود.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه بیان داشتند: نهاد همواره به خوابگاه‌ها و مسائل آن در زمینه‌های مختلف توجه جدی داشته است. ایشان ابراز امیدواری کردند پس از انعکاس درخواست‌ها به دانشگاه، تمام تلاش را برای برطرف کردن نواقص انجام گیرد.

گفتنی است در پایان دکتر فلاح رفیع از سایت، کتابخانه و شرایط کلی خوابگاه کوثر بازدید نمودند.

کانال نهاد رهبری دانشگاه

کانال دکتر فلاح رفیع

14 اسفند 1396 / تعداد نمایش : 541