متن کامل خبر


 
دانشجویان نگران وضعیت اسکان خود در دوره امتحانات نباشند

خلاصه خبر: رییس دانشگاه با اشاره به نگرانی دانشجویان در زمان امتحانات تاکید کرد دانشجویان نگران وضعیت اسکان خود در دوره امتحانات نباشند.

دکتر احمدی با بیان این مطلب تصریح کرد: دانشگاه به منظور پیشگیری از شیوع بیماری در میان دانشجویان، سناریوهای مختلف را برای زمان امتحانات در دست بررسی دارد که در زمان مقتضی اعلام می‌شود.
وی افزود: تاکید بر این است تا برنامه‌ریزی پایان ترم به نحوی انجام شود که دانشجویان کمتر از خوابگاه‌ها استفاده کنند و یا زمانبندی حضور آنان برای امتحانات پایان‌ ترم به‌گونه‌ای باشد که کمترین همزمانی را در دانشگاه در پی داشته باشد و البته هزینه‌های سربار به دانشجویان و خانواده آنان هم تحمیل نشود.
رییس دانشگاه در پایان گفت: دانشگاه در بازگشایی خوابگاه‌ها در ترم آتی نیز از تحقیقات کمیته دیده بانی کویید-۱۹ که طی ماههای اخیر در دانشگاه تشکیل شده و با بولتن های خود رصد و اطلاع رسانی شرایط و راهکار های ملی و جهانی را در زمینه های متاثر از این اپیدمی انجام می دهد استفاده خواهد کرد تا بر اساس بهره گیری از تجارب سایر دانشگاههای داخل و خارج و هماهنگ با دستورالعملهای ستاد ملی مقابله با کرونا و سایر ملاحظات تصمیم گیری کند.

8 اردیبهشت 1399 / تعداد نمایش : 2225