متن کامل خبر


 
تقدیر از دانشگاه تربیت مدرس در سومین نمایشگاه دستاوردهای مدیریت سبز دانشگاه ها

خلاصه خبر: در سومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز، از دانشگاه تربیت مدرس تقدیر شد.

در سومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز، از رییس دانشگاه به دلیل فعالیت های اثر بخش دانشگاه تربیت مدرس در حوزه مدیرت سبز و حضور فعال در این نمایشگاه با ارائه لوح تقدیر به عمل آمد.
در این تقدیرنامه که به امضای دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری رسیده؛ آمده است: " بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را به پاس خدمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی و همکاران خدوم آن مجموعه منتخب حوزه مدیریت سبز در برپایی غرفه در سومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز اعلام می دارم. از درگاه خداوند متعال سربلندی و موفقیت روزافزون جنابعالی را خواستارم. "
گفتنی است مراسم افتتاحیه نمایشگاه مدیریت سبز در دانشگاه ها با مشارکت سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، روز شنبه 20 مهرماه در محل تالار غدیر سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار گردید.
اجرای طرح تفکیک در مبدا پسماندهای عادی و خطرناک در پردیس مرکزی، امحای اصولی لامپ های فلورسنت و کم مصرف، احداث خط اصلی شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب پردیس مرکزی،‌ تهیه طرح احداث نیروگاه فتوولتائیک به ظرفیت یک مگاوات در پردیس کشاورزی، تهیه طرح تصفیه فاضلاب آشپزخانه مرکزی دانشگاه، اجرای تصفیه خانه فاضلاب خوابگاه 300 نفری در پردیس کشاورزی، تهیه شناسنامه فنی و اجرای معاینه فنی موتورخانه ها مطابق استاندارد ملی 16000،‌ برگزاری اولین دوره آموزش کارشناسان معاینه فنی موتورخانه ها، نصب مخازن ذخیره و ایستگاه پمپاژ آب و خط لوله آبیاری زمین های زراعی پردیس کشاورزی،‌ تهیه طرح نیروگاه خورشیدی تولید پراکنده 1 مگاواتی در پردیس مرکزی،‌ ممیزی جامع انرژی، ‌پروژه آبیاری قطره ای و بارانی فضای سبز در پردیس مرکزی و دانشکده کشاورزی،‌ هوشمندسازی و کنترل تحت شبکه موتورخانه های پردیس مرکزی، نصب کنتورهای هوشمند برق و برگزاری دوره های فرهنگی و هنری مربوط به محیط زیست از جمله اقدامات اجرا شده دانشگاه در حوزه مدیریت سبز می باشد.

3 آذر 1398 / تعداد نمایش : 522