متن کامل خبر


 
دانشکده کشاورزی میزبان جشنواره ورزشی منطقه 22 شهرداری تهران

خلاصه خبر: به مناسبت هفته تربیت بدنی جشنواره ورزشی منطقه 22 شهرداری تهران به میزبانی دانشکده کشاورزی دانشگاه برگزار شد.

دانشکده کشاورزی دانشگاه با همکاری شهرداری تهران، سرای محلات شریف و سرو آزاد، جشنواره ورزشی منطقه 22 را در دو بخش آقایان و بانوان در رشته های شنا، دو و میدانی، تنیس روی میز، پرتاب دارت و فوتبال دستی میزبانی کرد.
در مراسم اختتامیه این جشنواره که 26 آبان همزمان با جشن هفته وحدت برگزار شد، از نفرات و تیم های برتر با اهدای جایزه تقدیر شد.
در رشته شنا، زهرا مسلم و فریبا سلیمی به ترتیب عناوین اول و سوم مسابقات رده سنی زیر 30 سال را از آن خود کردند. در رقابت های شنا بالای 40 سال آقایان نیز؛ سید علی اکبر ساداتی مقام سوم را کسب کرد. محمد صالح عرب و مرتضی یار احمدی نیز در مسابقات شنای زیر 40 سال به ترتیب دوم و سوم شدند.
در رشته تنیس روی میز سید مرتضی مدرس موفق به کسب مقام دوم رده بزرگسالان شد و در رقابت های پرتاب دارت نیز حمیدرضا مرادی، جمال رمضانی و میکائیل مصطفی لو به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در مسابقات دو و میدانی بانوان، نازنین سلطانی دوم شد و در بخش آقایان سعید ستاری، محمد حسین زمانی و ناصر خاکسار به ترتیب اول تا سوم شدند.
در رقابت های فوتبال دستی نیز عناوین برتر به نمایندگان دانشکده کشاورزی رسید. بدین صورت که تیم سید هاشم صالحی-جعفر شهابی اول شد و تیم عباس خداکرمی- آرمین آلتونی در جایگاه دوم ایستاد و تیم حمید غیاثی- عبدالله جعفری به مقام سوم دست یافت.

4 آذر 1398 / تعداد نمایش : 468