متن کامل خبر


 
اطلاعیه ثبت نام اولیه عتبات عالیات(دانشجویان)

خلاصه خبر: .

دانشجویان محترم قبل از ثبت نام به دقت نکات ذيل را مطالعه و رعايت فرمائيد

1- کلیه دانشجویان می‌توانند به صورت انفرادی و یا به همراه همسر و دو فرزند خود ثبت نام نمایند.
توجه: اعزام دانشجویان  به همراه پدر و مادر به هیچ عنوان مقدور نمی‌باشد.
2- ثبت نام از تاريخ 18 تیر آغاز و تا تاريخ 31 تیر ادامه خواهد داشت. و در صورت ثبت نام بیشتر از حد ظرفیت (38 نفر) قرعه كشي توسط معاونت فرهنگی واجتماعی انجام خواهد شد و نتيجه از طريق همین سایت و پیام کوتاه به اطلاع برگزيدگان خواهد رسيد.
تذکر- با توجه به اینکه تعدادی از دانشجویان اقدام به بستن پیامک‌های تبلیغاتی نموده‌اند ملاک اطلاع رسانی پیامک نبوده و از کلیه ثبت نام کنندگان درخواست می‌شود پس از تاریخ قرعه کشی به همین سایت مراجعه کرده و از نتیجه قرعه کشی مطلع شوند.
3- هزینه کاروان‌های عتبات دانشجویان در هنگام ثبت نام و انتخاب تاریخ مشخص می‌باشد. به طور میانگین هزینه کاروان‌های هوایی 1میلیون و 600 هزار تومان خواهد بود. درجه کاروان‌های در نظر گرفته شده برای دانشجویان در اعزام‌های هوایی درجه A، ضمناً مدت سفر هفت شب می‌باشد.   
توجه: قیمت کاروان‌های دانشجویی در مقایسه با کاروان‌های عادی سازمان حج و زیارت (در مقایسه کاروان‌های هم درجه و هم ردیف آن) حدود 20 تا 40 هزار تومان ارزانتر می‌باشد.
5- اعزام عتبات دانشجویان در این دوره در نیمه دوم شهریور 96 خواهد بود.
6- مبلغ 15میلیون ریال برای زائرین کاروان‌های هوایی وام قرض الحسنه با باز پرداخت 18 ماهه به هر متقاضی و یک نفر همراه تعلق خواهد گرفت(دستورالعمل وچگونگی دریافت تسهیلات پس از مشخص شدن پذیرفته شدگان در قرعه کشی اعلام خواهد شد)
7- متقاضي دانشجو مي‌بايست در سال تحصيلي96 مشغول به تحصيل باشد.
8- افرادی که قبلاً با کاروان‌های عمره یا عتبات دانشجويی(دانشگاهیان) مشرف شده‌اند منعی برای ثبت نام و تشرف در قالب کاروان‌های عتبات دانشگاهیان را نخواهند داشت.
9- قبل از ثبت نام همراهان با ایشان مشورت کرده و پس از اطمینان از تمایل آنها برای سفر ثبت نام نمایید. در ضمن وارد کردن کد ملی حقیقی و منطبق با ثبت احوال اجباری می‌باشد.
10- از جمله مزایای عتبات دانشجویی یکدست بودن کاروان به دلیل دانشگاهی بودن اعضاء کاروان، برنامه‌های فرهنگی ویژه برای دانشگاهیان در سفر، تسهیلات بانکی، وهمچنین سهولت اخذ مجوز خروج از کشور مشمولین می‌باشد که نیازی به مراجعه خود شخص به نظام وظیفه و گذاشتن وثیقه و سایر موارد نیست و این کار توسط ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان صورت می‌گیرد.
11- پس از پایان ثبت نام برای هر شخص لینک دعوت اختصاصی صادر خواهد شد، که با اشتراک این لینک به هم دانشگاهی‌های خود؛ علاوه بر شرکت در قرعه کشی سفر رایگان به عتبات، می‌توانید در اطلاع رسانی به دوستداران زیارت عتبات نیز سهیم شوید.
تذکر: با توجه به مشکلات داخلی کشور عراق در سازماندهی خدمات فرودگاهی، در اعزام‌های هوایی احتمال جابجایی مقصد پرواز از نجف به بغداد وجود دارد. این جابجایی فقط در مقصد پرواز می‌باشد و کاروانی که در سیستم به عنوان نجف درج گردیده در صورت پرواز به بغداد با اتوبوس به نجف منتقل شده و شروع زیارت از شهر نجف می‌باشد.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید با واحد حج و زیارت 82884214 تماس حاصل فرمایید و یا به صورت حضوری به ساختمان خوارزمی طبقه همکف مدیریت فرهنگی واحد حج و زیارت مراجعه کنید.

ورود به صفحه ثبت نام

27 تیر 1396 / تعداد نمایش : 4579