متن کامل خبر


 
ویژه‌برنامه‌های هفته خوابگاه‌ها در دانشگاه برگزار شد

خلاصه خبر: معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با همکاری شورای صنفی دانشجویان به مناسبت فرا رسیدن هفته خوابگاه‌ها اقدام به برگزاری ویژه‌برنامه‌های متنوع در سطح دانشگاه کرد.

برپایی 17 غرفه نمایشگاهی در محوطه بیرونی سالن اجتماعات شهید چمران با هدف فراهم‌سازی فضا و امکانات به منظور عرضه محصولات و دانش‌فنی دانشجویان به همراه برگزاری کارگاه‌های متعدد آموزشی با موضوعات روانشناسی، کارآفرینی و اشتغال‌زایی و همچنین ارائه مشاوره‌های آماری، مصاحبه و مشاوره‌های شغلی از جمله ویژه برنامه‌های هفته خوابگاه‌ها بود.
برگزاری کارگاه آموزشی ساختار حقوقی مناسب برای راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی با همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه شش تهران نیز از دیگر برنامه‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به مناسبت این هفته بود.
نمایش چندین مستند کارآفرینی و اکران  فیلم «آن سوی ابرها» ساخته مجید مجیدی در سالن اجتماعات شهید چمران در روز 25 اردیبهشت و برگزاری جشن هفته خوابگاه‌های دانشجویی همراه با برنامه‌های سرگرم کننده، مسابقه و اهدای جوایز در سالن اجتماعات جابربن حیان در روز 26 اردیبهشت از دیگر فعالیت‌هایی بود که در این هفته انجام پذیرفت.
گفتنی است هفته خوابگاه های دانشجویی 1397 با شعار «سراهای دانشجویی و حمایت از کالای ایرانی» از 19 اردیبهشت آغاز و تا 25 اردیبهشت ادامه داشت.

29 اردیبهشت 1397 / تعداد نمایش : 949